Mesaj gönder
aboutus

Wuhan First New Material Co., Ltd

Wuhan First New Material Co., Ltd
1
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: Birinci
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 5000000-10000000
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Wuhan First New Material Technology Co., Ltd., müşterilerine kalite, miktar ve zaman açısından mükemmel ürün hizmetleri sunmaktadır, sektörde iyi bir marka itibarı ve ticari itibar oluşturmuştur ve evde birçok müşterinin güvenini ve desteğini kazanmıştır. ve yurtdışı.

 

Kuruluşundan bu yana, şirket her zaman insan odaklı, hayatta kalmak için teknoloji, güvenilirlik için kalite, amaca hizmet, tutarlı kalite ve güvenilirlik güvencesine bağlı kalmıştır ve sürekli gelişimin kurumsal ruhu, gelişimimizin temel taşıdır ve destek ve müşterilerin ve ortakların övgüsü, gelişimimizin itici gücüdür.

 

Paketi mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlamak için zengin küresel ihracat deneyimine ve küresel pazara profesyonel teslimat hatlarına sahibiz.Herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ardından size rekabetçi fiyatları göstermek için hızlı bir şekilde gelebilirim.

Geçmiş

2018 yılında kurulan Wuhan First New Material Co., Ltd, Çin'in Hubei Eyaleti, Wuhan'da yer almaktadır.Şirket, inorganik kimyasalları, organik kimyasalları, tatları ve kokuları, farmasötik hammaddeleri, ara ürünleri ve diğer kimyasal ürünleri entegre eden yüksek teknoloji kuruluşlarından birinde ürün araştırma ve geliştirme, üretim, acente ve satış yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında bir dizi muayene ve test kurumu ve büyük şirket ile iyi işbirliği ilişkileri kurduk ve sağlam bir bilimsel araştırma sistemine ve kalite belgelendirme sistemine sahibiz.

Hizmet

1. Kapsamlı ürün ve pazar bilgisi ile yılların deneyimi.
2. Sıkı kalite yönetim sistemi, mükemmel satış sonrası servis.
3.Şirketin güçlü teknik gücü ve gelişmiş ekipmanı var.
4. Profesyonel kalite güvencesi ve kapıdan kapıya çift boşluk.

Ekibimiz

Yetenekleri bir araya getirmeyi kurumsal yetenek kavramı ve geliştirme stratejisi olarak gören şirketimiz, mücadele etmeye cesaret eden ve meydan okumaya istekli bir ekip oluşturmuştur.

Çin Wuhan First New Material Co., Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri