Wyślij wiadomość
aboutus

Wuhan First New Material Co., Ltd

Wuhan First New Material Co., Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Pierwszy
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2018
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Wuhan First New Material Technology Co., Ltd. zapewnia klientom doskonałe usługi produktowe pod względem jakości, ilości i czasu, zyskał dobrą reputację marki i reputację handlową w branży oraz zdobył zaufanie i wsparcie wielu klientów w domu i zagranicą.

 

Od momentu powstania firma zawsze przestrzegała zorientowanej na ludzi technologii przetrwania, jakości dla wiarygodności, obsługi w tym celu, konsekwentnego zapewniania jakości i wiarygodności, a duch przedsiębiorczości ciągłego rozwoju jest kamieniem węgielnym naszego rozwoju, a wsparcie i pochwały klientów i partnerów jest motorem naszego rozwoju.

 

Mamy bogate doświadczenie w eksporcie na całym świecie i profesjonalne linie dostawcze na rynek światowy, aby zapewnić, że otrzymasz paczkę tak szybko, jak to możliwe.Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, skontaktuj się z nami, a wtedy mogę szybko przyjechać, aby pokazać konkurencyjne ceny.

Historia

Założona w 2018 roku firma Wuhan First New Material Co., Ltd znajduje się w Wuhan w prowincji Hubei w Chinach.Firma zajmuje się badaniami i rozwojem produktów, produkcją, agentem, sprzedażą w jednym z zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw integrujących chemikalia nieorganiczne, chemikalia organiczne, aromaty i zapachy, surowce farmaceutyczne, półprodukty i inne produkty chemiczne.

Nawiązaliśmy dobre stosunki współpracy z wieloma instytucjami kontrolnymi i badawczymi oraz dużymi firmami w kraju i za granicą, a także posiadamy solidny system badań naukowych i system certyfikacji jakości.

Usługa

1. Wieloletnie doświadczenie z rozległą znajomością produktów i rynków.
2. Ścisły system zarządzania jakością, doskonała obsługa posprzedażna.
3.Firma ma silną siłę techniczną i zaawansowany sprzęt.
4. Profesjonalne zapewnienie jakości i podwójny prześwit od drzwi do drzwi.

Nasz zespół

Nasza firma traktuje gromadzenie talentów jako koncepcję talentów przedsiębiorstwa i strategię rozwoju i stworzyła zespół, który ma odwagę walczyć i jest chętny do wyzwań.

Chiny Wuhan First New Material Co., Ltd profil firmy 0

Szczegóły kontaktu